Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond International, uluslararası turizm arenasında işletme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş yeni nesil bir otel yönetimi şirketidir. Grubun kendi yatırımı olan Richmond otellerinin yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş ve kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.

360° otel işletmeciği vizyonuna sahip Richmond International, grubun üstün misafirperverlik anlayışını, turizm alanındaki 25 yıllık bilgi birikimini ve hizmet kültürünü Türkiye'nin ve dünyanın farklı köşelerinde yer alan yatırımcıların projelerine aktarır.

 

Misyon

 

Genç, dinamik, profesyonel ekibi ile servis kalitesini ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutan; çevresine duyarlı, sosyal sorumluluk projelerinde öncü, şeffaf, dürüst yönetimiyle etik değerlere saygı gösteren; teknolojinin ışığında sürdürülebilir büyümeyi hedefleyen ve farkındalık yaratabilen; paylaşımcı, yenilikçi, çözümler yaratan, tercih edilen bir marka olmak.

 

Vizyon

 

Öncü ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile her biri uluslararası bir marka olarak kabul gören işletmeler yaratmak; böylece misafir memnuniyeti ile eşdeğer olan Richmond ismini, global turizm arenasında seçkin bir konuma ulaştırmak.

 
Contact
Phone : 0850 777 0 377
Fax : +90 242 229 98 99
Email : info@travelaps.com
This is the official booking website of Otelden Satınal. Get the best prices and occasion from www.oteldensatinal.com.
Call Center