Karadeniz Turu 2 Trabzon - İstanbul S. Gökçen Trabzon, Ayder, Uzungöl Yaylası

Karadeniz Turu

Trabzon - Kayabaşı Yaylası - Maçka - Gümüşhane - Zigana - Rize - Ayder Yaylası - Uzungöl Yaylası

1.Day

İstanbul kiss Trabzon broken heart Kayabaşı Yaylası

İstanbul S. Gökçen Havalimanı İç Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu'nda "HUZURLU SEYAHAT - THY" bankosunda saat 10:40'da buluşuyoruz. Check-ın işlemlerinin ardından THY'nin TK sefer sayılı 12:10 uçağı ile Trabzon'a uçuyoruz. Varış: 13:50. Varışın ardından özel aracımız ile Trabzon gezimize Ayasofya Camisi ve Müzesi, Atatürk Köşkü ve Gülbahar Hatun Külliyesi ziyaretleri ile başlıyoruz. Ardından Akçaabat üzerinden 1450 metre yükseklikteki Kayabaşı Yaylası’na çıkıyoruz. Konaklayacağımız Yayla Kent Tesisleri'ne yerleşmenin ardından yayla gezisini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Day

Kayabaşı Yaylası broken heart Rize broken heart Ayder Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Trabzon, Of, Çaykara üzerinden kaplıca yaylası olarak da bilinen Karadeniz’in en güzel yaylası 1650 metre yükseklikteki Ayder Yaylası’na doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde çayın nasıl imal edildiğini görmek ve bilgi almak için Çay Fabrikası ve Rize Bezi Fabrikası gezisinin ardından Rize ve Çamlı Hemşin üzerinden  Ayder Resort Hotel'e yerleşiyoruz. Ayder Yaylası gezisini müteakip akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Day

Ayder Yaylası broken heart Uzungöl Yaylası

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Fırtına Deresi'ni takip ederek, Uzungöl Yaylası'na hareket ediyoruz. Seyir esnasında vereceğimiz fotoğraf molaları sayesinde yeşilin her çeşidini görebileceğimiz bir yolculuktan sonra Karadeniz’in simgelerinden 1050 metre yükseklikteki Uzungöl Yaylası’na varışta Uzungöl’ün güzelliklerinin seyrini müteakip konaklayacağımız Grand Sis Otel'e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.Day

Uzungöl Yaylası broken heart Maçka broken heart Gümüşhane broken heart Maçka

Yayla gezisi için serbest zaman ve otelde alacağımız kahvaltının ardından Maçka’ya hareket ediyoruz. Zigana Dağları'ndan Gümüşhane’ye geçiyoruz. Burada Tarihi Süleymaniye Camisi ziyaretinin ardından Karaca Mağarası'na çıkarak yeraltındaki eşsiz güzellikleri görüyoruz. Dönüşte Hamsiköy’de bir mola verip, yemyeşil yamaçları panoramik olarak fotoğraf çekme imkanı sonrasında konaklayacağımız Zitaş Zigana Yaylakent Otel'e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.Day

Maçka broken heart Trabzon kiss İstanbul

Otelde alacağımız kahvaltının ardından kartal yuvası konumundaki 1.600 yıllık Sümela Manastırı’na çıkışı müteakip Trabzon'a hareket ediyoruz. Şehir turu ve alışveriş için serbest zamanın ardından dönüş için Trabzon Havalimanı'na hareket ediyoruz. Check-in işlemlerinin ardından THY'nin TK sefer sayılı uçuşu ile saat 17:50'de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na uçuyoruz. Varış: 19:40.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • THY ile İstanbul S. Gökçen / Trabzon / İstanbul S. Gökçen gidiş-dönüş ekonomik sınıfı uçak bileti ve vergileri,
 • 4 gece yayla otellerinde konaklama,
 • Set menü ve açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri (Otellerde yeterli sayıda misafir olmadığı taktirde set menü olarak verilir),
 • Klimalı otobüs ve midibüslerle ulaşım hizmetleri,
 • Programda belirtilen müze, ören yeri, mağara giriş ücretleri ve çevre gezileri,
 • Rehberlik hizmeti,
 • Seyahat sigortası,
 • KDV.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınan kapalı içecekler,
 • Program dışı talep edilecek turlar,
 • Otel ekstraları (oda servisleri, telefon vb.), bahşiş,
 • Programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet.

Deniz ile yayla arasındaki dinlenme farkını, yaşayınca hissedeceksiniz.

Alışılmışın dışında, farklı bir gezi programı ile  huzurlu bir tatil geçirmeniz dileğiyle.

 

Bir başka organizasyonda buluşmak üzere…

 

Contact
Phone : 0850 777 0 377
Fax : +90 242 229 98 99
Email : info@travelaps.com
This is the official booking website of Otelden Satınal. Get the best prices and occasion from www.oteldensatinal.com.
Call Center